Schließen

Bogactwo pościeli

Przytulna i ekologiczna pościel marzeń

Poznaj nasze bestsellery

Nadchodzi jesień

Ciepła pościel w jesiennych kolorach

 
   
  
   
  
  
  
  
  
   

Poradnik na temat pościeli

Najważniejsze właściwości w skrócie

Flanell Bettbezug

Lekka flanela

 • Miękka i ciepła
 • Miękko drapana, czysta bawełna
 • Chłonna i przyjazna dla skóry
Biber Bettbezug

Flanela o gęstym splocie

 • Bardzo miękka tkanina z czystej bawełny
 • Nie wymaga prasowania i szybko schnie
 • O właściwościach termoregulacyjnych
Renforcé Bettbezug

Wzmocniona bawełna

 • Delikatna, gładka tkanina
 • Chłonna
 • Nadaje się na wszystkie pory roku
 • O właściwościach termoregulacyjnych
Perkal Bettbezug

Perkal

 • Bardzo lekka tkanina bawełniana
 • Wyjątkowo chłonna
 • Oddychająca i o właściwościach termoregulacyjnych

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

Prześcieradła i poszewki na poduszki

  
     
     
       

Cudowny, odprężający sen

Wysokiej jakości poduszki i kołdry

Odpowiednia jakość snu

z irisette®

Irisette® to „specjaliści w zakresie odpowiedniej jakości snu” i synonim stosowania najlepszych materiałów, regularnych kontroli jakości, a także dbałość o zasoby oraz ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska naturalnego.

Rodzaje wypełnienia

Włókno – cudownie miękkie

Opracowana specjalnie dla Tchibo kołdra pikowana z wypełnieniem z syntetycznych włókien zapewni wspaniały sen. Wypełnienie jest bardzo lekkie, cudownie miękkie i zapewnia optymalną cyrkulację powietrza podczas snu. Poszycie kołdry wykonane jest z czystej bawełny i ozdobione jest lamówką na całym obwodzie.

Puch i pierze - miękkie i puszyste

Nasze kołdry puchowe wypełnione są w 90% białym puchem i w 10% pierzem, dlatego są cudownie miękkie i puszyste. Dzięki właściwościom termoregulacyjnym zapewniają dobry klimat dla snu. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie puch i pierze, które nie pochodzą od żywych zwierząt.

Sierść wielbłądzia – wspaniały klimat podczas snu

Opracowane specjalnie dla Tchibo kołdry Duo z sierści wielbłądziej mają komory powietrzne zapewniające optymalną izolację ciepła w chłodniejsze noce. Dzięki poszyciu z czystej bawełny kołdra jest cudowna w dotyku i przekonuje wyjątkowymi zdolnościami wchłaniania wilgoci.

Relaksujący i zdrowy sen

Wysokogatunkowe materace, łóżka i nie tylko

  
 
 • Łóżko w stylu kontynentalnym
Optymalny komfort leżenia i zdrowy sen - zapewnia odprężenie kręgosłupowi i mięśniom
3 499,00
Podgląd
  
Wyprzedany
 • Komódka nocna
Wyjątkowa wysokość umożliwia zastosowanie przy łóżkach kontynentalnych
399,99
 
Wyprzedany
 
 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Wszyscy razem ponosimy odpowiedzialność za dzisiejszy i jutrzejszy świat. Dlatego w Tchibo od ponad 14 lat dbamy o to, aby nasze produkty były wykonywane w sposób, który jest fair - z szacunku dla przyrody i ludzi, z którymi pracujemy. Na wielu obszarach odnieśliśmy już sukces. Jesteśmy z tego dumni. Jednocześnie wiemy, że przed nami jeszcze długa droga i wiele przeszkód, które uda nam się pokonać tylko wspólnie, a nie w pojedynkę. Razem z ludźmi, którzy wytwarzają nasze produkty, i razem z Państwem - naszymi klientami odkrywającymi świat Tchibo. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tchibo.pl/zrownowazony-rozwoj-w-tchibo-c400107040.html.
Nasza odzież certyfikowana zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS) sprawia potrójną przyjemność. Korzyści z kontrolowanego biologicznego sposobu uprawy i spełniania wymogów środowiskowych i społecznych w całym łańcuchu produkcyjnym odnoszą wszyscy: środowisko, ludzie biorący udział w łańcuchu dostaw i Ty.

JAKOŚĆ GOTS
W tym tygodniu oferujemy wybrane produkty z certyfikatem GOTS. Zawierają 70% / co najmniej 70% bawełny z kontrolowanych upraw biologicznych i są produkowane zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS). Zarówno podczas upraw jak i obróbki rezygnujemy z użycia niebezpiecznych chemikaliów i krytycznych dodatków.
Również nasze tekstylia z biobawełną są DOBRZE ZROBIONE i pomagają osiągnąć nasz cel: działać w 100% w sposób zrównoważony. W pewnym stopniu już osiągnęliśmy sukces, ponieważ w 2015 roku 76% stosowanej bawełny pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

Zrównoważona uprawa biobawełny chroni różnorodność gatunkową i zachowanie żyzności gleb, co przynosi korzyści farmerom. Nasze produkty z biobawełny w prosty sposób rozpoznasz po informacji o materiale: jeśli co najmniej 95% składu stanowi biobawełna, gwarancją jest pieczęć OCS 100 – a powyżej 50% pieczęć OCS Blended.
Nasze tekstylia Cotton made in Africa są DOBRZE ZROBIONE, ponieważ wspierają zrównoważoną uprawę bawełny w Afryce. W ramach tej inicjatywy uzyskuje wsparcie ok. 670 tysięcy rolników uprawiających bawełnę. Wliczając ich rodziny, ok. 5,3 milionów ludzi otrzymuje pomoc w samodzielnym polepszeniu swojego życia.

POMOC DZIĘKI HANDLOWI
Sprawiedliwość społeczna, większe dochody dla rodzin i ochrona środowiska – to nasze cele. Na szkoleniach rolnicy uczą się wydajnej i ekologicznej uprawy bawełny. Dzięki wyższym plonom i większym dochodom własnymi siłami polepszają sytuację swoją i swojej rodziny. Im więcej bawełny znajduje nabywców, tym lepiej, ponieważ opłaty licencyjne, które płacą za nią firmy, są inwestowane na miejscu, np. w szkoły. Kupując sobie modne produkty gwarantujące dobre samopoczucie, dajesz innym lepszą przyszłość.