Schließen

80 kapsułek kawy Grand Classé Honduras El Maya

104,88
zł/100g 17,48
 • Produkt tymczasowo niedostępny
 • Wyłącznie przez krótki czas
 • Niepowtarzalne espresso o delikatnym, zrównoważonym aromacie, z subtelnymi niuansami wanilii
 • Do ekspresów Cafissimo

80 kapsułek kawy Grand Classé Honduras El Maya

Numer zamówienia 38396
Już przed rozpoczęciem naszych czasów Majowie w Ameryce Środkowej pielęgnowali niezwykłą kulturę. Ich architektoniczne arcydzieła i skarby z Jade cieszą się światową sławą. W dzisiejszym Hondurasie leży antyczne miasto Majów Copán, wraz z jego zapierającymi dech w piersi ruinami.

W odległości kilku kilometrów znajduje się farma Finca Ixik, miejsce z którego wywodzi się ta kawa. „Ixik“ w języku Majów oznacza „Kobieta“, i to właśnie wtedy kobiety: wdowa María Teresa Castejón i jej pięć córek prowadzą tę farmę już jako trzecie pokolenie. Poprzez ciężką pracę i oddanie stała się ona obecnie jedną z najlepiej prowadzonych plantacji tego regionu.

Otoczone górami, w czarującej chronionej krainie z urodzajnymi glebami i w cieniu drzew, dojrzewają te cenne ziarna kawy, pielęgnowane przez sprawne dłonie kobiet. Rozkoszujcie się naszą ekskluzywną kawą Grand Classé HONDURAS EL MAYA i pozwólcie się wprowadzić w tajemniczy świat Finca Ixik poprzez delikatny, zrównoważony aromat kawy, z subtelnymi nutami wanilii.
Grand Classé Honduras El Maya do systemu pojedynczych porcji ekspresu Cafissimo. Każda kapsułka zawiera odmierzoną ilość drobno zmielonej kawy, idealnej na jedną filiżankę smacznej kawy Grand Classé Honduras El Maya. Wystarczy umieścić kapsułkę w Cafissimo, nacisnąć wybrany przycisk i gotowe.
Dzięki zastosowaniu szczelnie zamkniętych kapsułek można rozkoszować się najwyższą jakością kawy, filiżanka po filiżance. Podczas gdy w innych systemach zawarte w kawie ponad 1000 aromatowych komponentów szybko się ulatnia, kapsułki Tchibo Cafissimo szczelnie zatrzymują cudowny aromat i uwalniają go dopiero podczas zaparzania kawy.
 • Szybkie i czyste przygotowanie
 • Idealne ciśnienie parzenia dla kawy Grand Classé Honduras El Maya (wysokie ciśnienie parzenia = czarna kapsułka z kawą = przycisk z czarnym symbolem)
 • Od razu gotowe do użytku
 • Gotowe porcje
 • Świeży aromat dzięki szczelnemu zamknięciu
100 % Tchibo Arabica:
Do kawy Grand Classé Honduras El Maya wybieramy wyłącznie najlepsze ziarna Arabica, które w wybranych lokalizacjach wolno dojrzewają i dzięki temu mają więcej czasu, aby rozwinąć ponad 800 nut aromatycznych. Z tej jakości ziaren kawy Arabica wybieramy wyłącznie najlepsze: dojrzałe, duże i bez skaz.

Edycje limitowane starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy espresso – wykreowane specjalnie dla Cafissimo.

Dla Cafissimo Grand Classés eksperci Tchibo ds. kaw nieustannie podróżują po świecie,
w poszukaniu doskonałej jakości ziaren kawy. W grę wchodzi wyłącznie Arabica, która charakteryzuje się wyjątkowym pochodzeniem, specjalnymi metodami uprawy albo nadzwyczajną obróbką. Z tego względu, że wybieramy włącznie farmy i niewielkie uprawy najwyższej jakości, kawa Grand Classé dostępna jest wyłącznie w ograniczonych ilościach. Dzięki staranności oddaniu powstaje niepowtarzalna espresso – Cafissimo Grand Classé.

Zawartość:
80 kapsułek po 7,5 g.

Wskazówka:
Wymienione ceny odnoszą się wyłącznie do zamówień przez Internet. Dostarczona przez nas kawa może być sprzedawana wyłącznie przygotowana do spożycia.

Numer zamówienia:

38396

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Adres za granicą
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot. W sklepach Tchibo na terenie Polski NIE podlegają zwrotowi zakupione online: artykuły spożywcze, artykuły kosmetyczne, biżuteria (w tym zegarki), bielizna (w tym biustonosze, majtki, figi, stringi, stroje kąpielowe, kąpielówki, slipy, bokserki, kalesony oraz bielizna funkcyjna) a także artykuły wielkogabarytowe. Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia).