mood_new_at_tchibo
Kolekcje Tchibo

W każdy wtorek na naszej stronie w dziale „Aktualne kolekcje - co tydzień coś nowego” pojawia się przynajmniej jedna nowa, tematyczna oferta produktów. Po upływie tygodnia oferta przesuwa się na dalsze miejsce w nawigacji. Dla spragnionych nowych produktów mamy też rubrykę „Tylko online”. Znajdują się w niej artykuły dostępne w większości jedynie w naszym sklepie internetowym www.tchibo.pl. Warto też odwiedzić działy „Ulubione”, „Świat kawy” i „Przeceny”, gdzie czeka na Ciebie wiele innych, interesujących ofert. Spiesz się, w każdej kolekcji jest dostępna tylko ograniczona liczba produktów, widoczna na stronie jedynie do momentu wyczerpania zapasów.


Świat kawy


Tchibo.pl to oczywiście także najwyższej jakości kawy i niezbędne do ich przyrządzenia akcesoria. Dla właścicieli dobrego gustu mamy ekskluzywne akcesoria kawowe, w tym produkty zaprojektowane przez światowej sławy projektantów, np. Sir Terence Conrana. Kawowych ekspertów zapraszamy do zapoznania się z przepisami na wspaniałe kawowe napoje a także zagłębienia się w świat kawy.
Warto też zwrócić uwagę na innowacyjne ekspresy ciśnieniowe na kapsułki wraz z pasującymi do nich kapsułkami zawierającymi wysokiej jakości kawę 100% Tchibo Arabika.


Ulubione


To dział, w którym bestsellery Tchibo są dostępne przez cały rok. Znajdziesz tu nasze klasyki - wszystko, czego potrzebujesz - począwszy od modnych i wygodnych ubrań typu basics dla Niej i dla Niego, przez ubrania dla dzieci, po stylowe meble i oryginalne oświetlenie dla domu.

Przeceny


Szukaj okazji na Tchibo.pl! Pod koniec tygodnia roboczego do działu przecen trafiają końcówki limitowanych kolekcji. Pamiętaj, że liczba produktów jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zakupem. Często organizujemy też akcje tematyczne, np. 4 za 3, czy Święto niskich cen.