Wyczaruj przepyszne dania z akcesoriami do gotowania od Tchibo!

Dla wielu z nas kuchnia to prawdziwe serce domu. Gotowanie to przecież nie tylko bezduszne przygotowywanie potraw, a prawdziwa pasja! Byś swojemu hobby mógł oddać się w pełni, potrzebujesz przede wszystkim wysokiej jakości składników i nienagannych akcesoriów do gotowania. Świat sprzętów kuchennych jest wręcz niezmierzony. Jeśli na sercu leży ci świetna jakość patelni, garnków i tym podobnych, zaufaj produktom z metką Tchibo!
-14 %
Emaliowana forma do zapiekania, mała
69,99
59,99
Patelnia ze stali nierdzewnej, ok. 28 cm
219,99
Patelnia ze stali nierdzewnej, ok. 20 cm
149,99
ostatnie sztuki
Worek na chleb
34,99
ostatnie sztuki
Patelnia ze stali nierdzewnej, ok. 24 cm
169,99
Foremki porcelanowe, 2 sztuki
139,99
-35 %
Forma emaliowana
59,99
38,99
ostatnie sztuki
-12 %
Miski szklane z pokrywką, 2 sztuki
79,99
69,99
ostatnie sztuki

Gotuj z najlepszymi, czyli garnki i patelnie od Tchibo

Na kuchence może zrobić się gorąco! Dlatego też powinieneś zwrócić uwagę na akcesoria do gotowania, które na niej stawiasz. Powinny one wyróżniać się nienaganną jakością i trwałością. Wartościową patelnię możesz używać codziennie przez wiele lat, a będzie Ci ona służyć tak samo dobrze. Przy patelniach z powłoką antyadhezyjną kieruj się ich właściwą pielęgnacją. Nie powinny one na przykład wchodzić w kontakt z metalem. Garnki wykonane ze stali nierdzewnej to natomiast zupełnie inna historia. W kuchni króluje jedna zasada: do wyczarowania przepysznych dań potrzebujesz kilku różnych akcesoriów do gotowania wykonanych z przeróżnych surowców.
Te noże kuchenne są ostre i precyzyjne

Te noże kuchenne są ostre i precyzyjne

W kuchni nie można obyć się bez ostrych noży. Pamiętaj, że ich wybór jest niesamowicie ważny. Prosty nóż kuchenny nie sprawdzi się raczej przy krojeniu dojrzałych pomidorów. Służą do tego noże z ząbkami, wyspecjalizowane w krojeniu tego właśnie warzywa. Nie poradzą one sobie jednak w starciu z surowym mięsem czy rybą. W tym wypadku sięgnij po noże do filetowania i siekania. W żadnej kuchni nie powinno zabraknąć kilku noży wielofunkcyjnych. Ważne jest, byś regularnie je ostrzył. Używając tępych modeli musisz włożyć w krojenie więcej siły, przez co narażasz się na wypadki i urazy.
Różnorodne akcesoria do gotowania od Tchibo

Różnorodne akcesoria do gotowania od Tchibo

Akcesoria do gotowania są dostępne w wielu różnych formach. Wielu hobbystycznych kucharzy lubi stworzyć wręcz własną osobistą kolekcję. Pamiętaj jednak, by przy zakupie akcesoriów do gotowania nie kierować się ilością, lecz jakością. Jeśli nie masz w domu miksera lub robota kuchennego, możesz zdać się na tradycyjne techniki przyrządzania potraw. Bitą śmietanę ubijesz na przykład trzepaczką do ubijania piany. Ciasto na chleb również wyrobisz ręcznie, kładąc pod spód wytrzymałą drewnianą deskę. Nieważne, jakich akcesoriów do gotowania szukasz — w sklepie online Tchibo czeka na Ciebie wszystko, co możesz sobie wymarzyć!

Przyrządzaj jedzenie z akcesoriami o najwyższej jakości

Przy wyborze akcesoriów do gotowania zdaj się na ich jakość. W końcu Twoje garnki, noże i inne przybory raz po raz wchodzą w kontakt z jedzeniem, które będziesz spożywać. Byś mógł zdać się na wysoką jakość naszych akcesoriów do gotowania, w Tchibo stawiamy na najróżniejsze stemple potwierdzające wartościowość naszych produktów. Artykuły nadające się do wchodzenia w kontakt z jedzeniem oznaczone są stemplem “Bezpieczna żywność”. Ponadto, wszystkie produkty z metką Tchibo noszą znak TCM, czyli "Tchibo Certified Merchandise”. Jest on potwierdzeniem wysokiej jakości obróbki podczas całego procesu produkcji.
Przyrządzaj jedzenie z akcesoriami o najwyższej jakości