Haki na drzwi: powiększ szafę w prosty sposób

Jeśli Twoja szafa pęka w szwach lub wiele ubrań rozrzuconych jest chaotycznie po mieszkaniu, postaw na haki na drzwi które przywrócą porządek w Twoim domu. Możesz zamontować je bez wiercenia. Gdy zamontowane są na wewnętrznej stronie drzwi, zawieszone na nich ubrania znikają w mgnieniu oka tak, że przestrzeń wygląda na uporządkowaną podczas wizyty gości. Listwa haków do drzwi nie wymaga ponadto zbyt wiele miejsca w pionie w przeciwieństwie do stojaków czy komody, dzięki czemu jest ona alternatywą dla mebli w niewielkich apartamentach.
Haczyki na drzwi, 4 sztuki, niebieskie i białe
29,99
ostatnie sztuki
Haczyki na drzwi, 4 sztuki
29,99
ostatnie sztuki

Jak używać haków na drzwi?

Jeśli zamontujesz haki do drzwi na zewnątrz, możesz wieszać na nich obszerne płaszcze i kurtki. Modele z obrotowymi rączkami świetnie sprawdzą się w wąskich korytarzach, w których nie ma miejsca na szafy. Haki na drzwi to alternatywa na stojaki na ubrania także w zaciszu sypialni. Na listwach z wieloma hakami lub pojedynczymi głowicami z powodzeniem powiesisz w łazience ręczniki i szlafroki. Są one idealnym rozwiązaniem, gdy nie masz wystarczająco uchwytów na ręczniki i nie chcesz wiercić w ścianie. Haki zamocowane na wewnętrznej stronie drzwi sprawdzą się do przechowywania czapek, szalików czy ścierek w kuchni.
Wybierz właściwe haki do drzwi

Wybierz właściwe haki do drzwi

Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować haki na drzwi w środku lub na zewnątrz, model na który się decydujesz powinien pasować do grubości drzwi. Jeśli są zbyt wąskie, haki będą poruszać się przy każdym otwieraniu i zamykaniu drzwi, by w końcu spaść. Zbyt szerokie haki sprawią, że poprawne zamknięcie drzwi stanie się niemożliwe. Dlatego przed kupnem haków zmierz głębokość i szerokość drzwi linijką lub suwmiarką. Ostatni pomiar jest ważny przy zakupie modeli, które chcesz zamocować na zewnętrznej stronie drzwi, podczas gdy głębokość ma znaczenie podczas wybierania haków do użycia wewnątrz drzwi.
Różnorodne kształty i kolory

Różnorodne kształty i kolory

Haki do drzwi dostępne są w wielu różnych stylach. W naszym sklepie online czekają na Ciebie zarówno modele wykonane z materiałów syntetycznych, jak i haki z chromowanej stali nierdzewnej. Buszuj do woli pomiędzy wariantami z krótkimi i długimi głowicami, śmiesznymi modelami z motywami takimi jak poroże jelenia, oraz hakami stworzonymi z myślą o pokoju dziecięcym, przypominającymi zwierzęta oraz rozmaite figury. Białe i czarne haki na drzwi są bardzo neutralne i harmonijnie wpasują się w każde pomieszczenie, podczas gdy chłodne wizualnie haki ze stali nierdzewnej to nieodłączna część mieszkań urządzonych we współczesnej stylistyce. Drewno to surowiec, który pasuje do wnętrz w stylu naturalno-rustykalnym.

Diabeł tkwi w szczegółach

Zwróć uwagę na to, by wewnętrzne powierzchnia haków do drzwi wypełniona była warstwą z silikonu. Dzięki temu haki nie będą obijać się o drzwi i ich nie zniszczą. To ważne szczególnie w przypadku szklanych drzwi. Przy zakupie haków pomyśl także, obok jakich przedmiotów będą one wisieć. Otwierając drzwi pełne płaszczy możesz przez nieuwagę potrącić stojący przy nich wazon! Haki z obrotowymi głowicami potrzebują ponadto trochę miejsca, by móc w pełni pokazać swoje możliwości.
Diabeł tkwi w szczegółach