Korzyści w Klubie TchiboCard

10 x więcej Ziaren TchiboCard z Esperto

Jeśli masz ekspres Esperto, za każdy zakup kawy lub akcesoriów kawowych otrzymasz 10 x więcej Ziaren TchiboCard, które wymienisz na zniżki na dowolne produkty.

Zniżki za Ziarna

Podczas zakupów w sklepie Tchibo i na tchibo.pl za każdy wydany 1 zł otrzymujesz 1 punkt lojalnościowy czyli Ziarno TchiboCard. Zebrane Ziarna możesz wymieniać na zniżki na dowolnie wybrane przez Ciebie produkty¹. Regularnie sprawdzaj stan Ziaren i nagrody za zebrane punkty.

Darmowa dostawa

Niezależnie od kwoty zakupu, z kartą lojalnościową Tchibo dostawę zamówienia internetowego do domu masz gratis. Oszczędzasz każdorazowo co najmniej 12,50 zł!

Niższe ceny

Co tydzień wybieramy kilka wyjątkowych produktów z najnowszych kolekcji, które dzięki karcie TchiboCard możesz kupić w taniej. Niższe ceny TchiboCard to okazja na udane zakupy.

Specjalne oferty

Jako uczestnik Klubu TchiboCard zyskujesz dostęp do dedykowanych promocji. Tylko dla Ciebie specjalne ceny TchiboCard, sezonowe kupony zniżkowe i oferty na szybsze zbieranie Ziaren.

Wspólne świętowanie

Na urodziny otrzymasz Newsletter Tchibo z wyjątkową niespodzianką do wykorzystania w sklepach Tchibo i na tchibo.pl. Pamiętaj, że aby otrzymać prezent, niezbędne jest podanie daty Twoich urodzin przy rejestracji lub na koncie Moje Tchibo w zakładce Mój adres rachunku.

Ulubiona kawa gratis

Za każdy napój kawowy zakupiony przy użyciu TchiboCard w barze kawowym Tchibo otrzymasz 1 wirtualną pieczątkę. Po zebraniu 10 pieczątek jedenastą kawę masz za darmo.

Zawsze na bieżąco

Newslettery i SMSy będą Cię informować o nowych kolekcjach, aktualnych promocjach i nadchodzących wydarzeniach. Zapisz się do Newslettera, a otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zakupy niezależnie od kwoty zamówienia.
  1. 1 Ziarno odpowiada 0,01 zł rabatu. Min. liczba Ziaren do uzyskania zniżki to 100 Ziaren. Wymiana Ziaren nie jest możliwa przy zakupie kart podarunkowych. Ceny TchiboCard nie łączą się z innymi promocjami. Zaloguj się na swoje konto TchiboCard, aby korzystać ze wszystkich benefitów. Więcej o Programie TchiboCard w Regulaminie.