/

Witaj w programie lojalnościowym TchiboCard

Poznaj wszystkie korzyści i ciesz się wyjątkowymi przywilejami.
Z TchiboCard to Ty decydujesz, kiedy, na co i ile Ziaren wymieniasz na zniżki i z jakich benefitów korzystasz.
Zaplanuj tańsze zakupy już dziś!

Oto co daje Ci karta lojalnościowa TchiboCard już teraz.

To Ty decydujesz!

Zniżki za Ziarna

Zniżki za Ziarna

Podczas zakupów w sklepie Tchibo i na tchibo.pl za każdy wydany 1 zł otrzymujesz 1 punkt lojalnościowy, czyli Ziarno. Zebrane Ziarna możesz wymieniać na zniżki na dowolnie wybrane przez Ciebie produkty*. Regularnie sprawdzaj stan Ziaren i nagrody za zebrane punkty.

Oszczędzaj
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Niezależnie od kwoty zakupu, z kartą lojalnościową Tchibo dostawę zamówienia internetowego do domu masz gratis. Oszczędzasz każdorazowo aż 12,50 zł!

Skorzystaj
Niższe ceny TchiboCard

Niższe ceny TchiboCard

Co tydzień wybieramy kilka wyjątkowych produktów z najnowszych kolekcji, które dzięki karcie TchiboCard możesz kupić w taniej. Niższe ceny TchiboCard to okazja na udane zakupy.

Kupuj
Specjalne oferty

Specjalne oferty

Jako uczestnik Klubu TchiboCard zyskujesz dostęp do dedykowanych promocji. Tylko dla Ciebie specjalne ceny TchiboCard, sezonowe kupony zniżkowe i oferty na szybsze zbieranie Ziaren.

Obserwuj
Wspólne świętowanie

Wspólne świętowanie

Na urodziny otrzymasz Newsletter Tchibo
z wyjątkową niespodzianką do wykorzystania w sklepach Tchibo i na tchibo.pl. Pamiętaj, że aby otrzymać prezent, niezbędne jest podanie daty Twoich urodzin przy rejestracji lub na koncie Moje Tchibo w zakładce Mój adres rachunku.

Sprawdź

Ulubiona kawa gratis

Za każdy napój kawowy zakupiony przy użyciu TchiboCard w barze kawowym Tchibo otrzymasz 1 wirtualną pieczątkę. Po zebraniu 10 pieczątek jedenastą kawę masz za darmo.

Aktywuj CoffeeCard
10 x więcej Ziaren TchiboCard

10 x więcej Ziaren TchiboCard

Kupując ekspres Esperto, za każdy kolejny zakup kawy lub akcesoriów kawowych otrzymasz 10 x więcej Ziaren, które wymienisz na zniżki na dowolne produkty.

Dołącz do Klubu
Święto kawy 2+1

Święto kawy 2+1

Kupujesz dwie dowolne kawy w sklepie internetowym, a trzecią, najtańszą, otrzymujesz w prezencie. W sklepie stacjonarnym trzecią, najtańszą, dostajesz za 1 grosz. Sprawdzaj aktualne promocje.

Dołącz do Klubu
Święto Cafissimo

Święto Cafissimo

W sklepie internetowym otrzymujesz promocyjną cenę 99,99 zł na opakowanie 80 kapsułek. W sklepie stacjonarnym kupujesz cztery dowolne opakowania kapsułek, a piąte, najtańsze, dostajesz za 1 grosz. Sprawdzaj aktualne promocje.

Dołącz do Klubu
Zawsze na bieżąco

Zawsze na bieżąco

Newslettery i SMSy będą Cię informować o nowych kolekcjach, aktualnych promocjach i nadchodzących wydarzeniach.
Zapisz się do Newslettera, a otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zakupy niezależnie od kwoty zamówienia.

Zapisz się

Zaplanuj tańsze zakupy!


Aby móc zbierać i wymieniać Ziarna na zniżki, kupować produkty w niższych cenach lub skorzystać z darmowej dostawy, pamiętaj, aby podczas zakupów w sklepie internetowym tchibo.pl
zawsze logować się na swoje osobiste konto TchiboCard.

Zapraszamy również do sklepów Tchibo.

Jeśli jeszcze nie masz swojej TchiboCard, pobierz aplikację Tchibo, a mobilną kartę będziesz mieć zawsze przy sobie.

Masz pytania?

Masz pytania?

Gdzie mogę sprawdzić aktualny stan Ziaren? Jak mogę wymienić Ziarna? Jakie przywileje daje uczestnictwo w Klubie TchiboCard? Tutaj znajdziesz wszystkie przydatne informacje o programie lojalnościowym Tchibo.

Zobacz TchiboCard FAQ
Zawsze na bieżąco

Zawsze na bieżąco

Dzięki Newsletterom i SMSom zawsze dowiesz się przed innymi o nowych kolekcjach, aktualnych promocjach, i nie przegapisz specjalnych ofert TchiboCard. Dodatkowo zapisując się do Newslettera otrzymasz 10% rabatu na pierwsze zakupy niezależnie od kwoty zamówienia.

Zapisz się teraz
  1. Min. ilość Ziaren do uzyskania zniżki to 100 Ziaren. Wymiana Ziaren nie jest możliwa przy zakupie kart podarunkowych.