Schließen
Złote kolczyki ze słodkowodnymi perłami hodowlanymi, złoto próby 585
Wyprzedany

Złote kolczyki ze słodkowodnymi perłami hodowlanymi, złoto próby 585

349,99 zł

  • Dostępność: Produkt tymczasowo niedostępny
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Złoto próby 585

Złote kolczyki ze słodkowodnymi perłami hodowlanymi, złoto próby 585

Kolczyki zostały wykonane ze złota próby 585, a każdy z nich jest wysadzany białą słodkowodną perłą hodowlaną w kształcie łezki. Kolczyki łączą w sobie delikatny połysk i odświętny blask dając efekt ponadczasowej elegancji.

Kolor:
Perła biała

Materiał:
Złoto próby 585

Wymiary:
Ø każdej perły ok. 8–8,5 mm
Długość kolczyków ok. 15 mm

Informacja o biżuterii

Słodkowodne perły hodowlane
Zachwycają delikatnym połyskiem będącym wyrazem ich wysokiej jakości.
Powstają z niezliczonych cieniutkich warstw masy perłowej tworzonych
wewnątrz perłopławów.

Złoto
Złoto zalicza się do najbardziej wartościowych metali szlachetnych. Im wyższa jest zawartość drobinek złota, tym wyższa wartość i jakość złota. Na przykład złoto próby 585 składa się w 585 z 1.000 części ze złota. Żółte, różowe lub białe złoto powstaje dzięki odpowiedniej zawartości srebra, miedzi lub palladu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76094

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.