Schließen
Złote kolczyki sztyfty ze słodkowodną perłą hodowlaną
Wyprzedany

Złote kolczyki sztyfty ze słodkowodną perłą hodowlaną

219,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Złoto próby 585

Złote kolczyki sztyfty ze słodkowodną perłą hodowlaną

Delikatny połysk prawdziwej słodkowodnej perły hodowlanej łączy się w tych kolczykach w najbardziej elegancki sposób z odświętnym blaskiem złota. Kolczyki sztyfty zostały wykonane ze złota próby 585 i każdy z nich jest wysadzany jedną białą perłą.

Kolor:
Perły białe

Materiał:
Złoto próby 585

Wymiary:
Ø każdej perły ok. 7,5–8 mm
Długość sztyftu ok. 10 mm

Informacja o biżuterii

Słodkowodne perły hodowlane
Zachwycają delikatnym połyskiem będącym wyrazem ich wysokiej jakości.
Powstają z niezliczonych cieniutkich warstw masy perłowej tworzonych
wewnątrz perłopławów.

Złoto
Złoto zalicza się do najbardziej wartościowych metali szlachetnych. Im wyższa jest zawartość drobinek złota, tym wyższa wartość i jakość złota. Na przykład złoto próby 585 składa się w 585 z 1.000 części ze złota. Żółte, różowe lub białe złoto powstaje dzięki odpowiedniej zawartości srebra, miedzi lub palladu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76026

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.