Schließen

Złote kolczyki na sztyft ze słodkowodną perłą hodowlaną

219,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-10-31 - 2016-11-02
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Złoto próby 585
Ilość:

Złote kolczyki na sztyft ze słodkowodną perłą hodowlaną

Szlachetna, klasyczna biżuteria wspaniale podkreślona słodkowodnymi perłami hodowlanymi. Błyszczące perłowo kolczyki przyciągają wzrok swoim stonowanym, jednak jakże ujmującym wyglądem.

Materiał:
Złoto próby 585
Wymiary:
Ø pereł ok. 7,5–8 mm

Informacje o materiale biżuterii

Złoto
Złoto jest zaliczane do najbardziej wartościowych metali szlachetnych. Wartość i jakość złota wzrasta wraz z zawartością w nim czystego złota. Tak na przykład w złocie próby 585, 585 z 1.000 części składa się ze złota. Żółte, różowe lub białe złoto powstaje dzięki odpowiedniej zawartości srebra, miedzi lub palladu.

Słodkowodne perły hodowlane
Ich czarujący, delikatny połysk jest wyrazem wysokiej jakości. Są zbudowane z licznych cieniutkich warstw masy perłowej, powstałej wewnątrz ostryg perłowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66302

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-10-31 - 2016-11-02
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.