Schließen

Zimowe okulary przeciwsłoneczne

49,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2016-12-13 - 2016-12-15
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Wyjmowana, wyściełana pianką wkładka zapewnia wysoki komfort noszenia
 • i optymalną ochronę przed wiatrem
 • Szybki z tworzywa sztucznego gwarantujące 100% ochrony przed działaniem promieni UV – stabilne i pokryte powłoką z lakieru twardego
 • Idealne do aktywności na świeżym powietrzu, jak jazda na nartach, snowboardzie, do biegania i jazdy na rowerze
 • Z etui ze szlufkami do przymocowania na pasku, opaską do okularów i ściereczką do czyszczenia
Ilość:

Zimowe okulary przeciwsłoneczne

Te okulary przeciwsłoneczne idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu w zimie, takich jak jazda na nartach, snowboardzie, wędrówek, biegania lub jazdy na rowerze: posiada wyjmowaną, wyściełaną pianką wkładkę zapewniającą wysoki komfort noszenia i idealnie chroniącą przed wiatrem, a także otwory wentylacyjne po bokach. Szybki z tworzywa sztucznego gwarantują 100% ochrony przed działaniem promieni UV są stabilne i pokryte powłoką z lakieru twardego. Z etui ze szlufkami do przymocowania na pasku, opaską do okularów i ściereczką do czyszczenia.

Ważne informacje konsumenckie:

Produkt spełnia wytyczne dotyczącej środków ochrony indywidualnej (dyrektywa 89/686/EWG) i normy technicznej EN ISO 12312-1:2015-12
Proszę przestrzegać instrukcji użytkowania

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73422

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-12-13 - 2016-12-15
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.