Schließen
Zewnętrzna stacja meteorologiczna
Wyprzedany

Zewnętrzna stacja meteorologiczna

69,95 zł

39,00 zł

Oszczędzasz 30,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wskazanie temperatury minimalnej i maksymalnej oraz ciśnienia powietrza, wilgotności powietrza, ciśnienia powietrza, tendencji pogodowych i czasu
  • Prognoza pogody na ok. 8 godzin: słonecznie, zachmurzenie lekkie, pochmurno, deszcz
  • Z zapięciem na karabińczyk – idealna w podróży

Zewnętrzna stacja meteorologiczna

Również w podróży pełna informacja o pogodzie. Prognoza pogody na ok. 8 godzin: słonecznie, zachmurzenie lekkie, pochmurno, deszcz. Wskazanie temperatury minimalnej i maksymalnej oraz ciśnienia powietrza, wilgotności powietrza, ciśnienia powietrza, tendencji pogodowych i czasu. Odczyt temperatury w °C lub °F. 12- i 24-godzinny wyświetlacz czasu. Ze wskaźnikiem stanu naładowania baterii. Tworzywo sztuczne. Karabińczyk z aluminium. Z baterią.
Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,01 zł.


Kolor: czarny.

Wymiary:
Ø ok. 5 x 12 cm.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

40978

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.