Schließen

Zestaw z koparką »Budowanie i zabawa«

129,95 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-05-31 - 2017-06-02
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Koparkę można rozkręcić na części
Ilość:

Zestaw z koparką »Budowanie i zabawa«

Najpierw skręcanie, a potem zabawa. Zestaw z koparką »Budowanie i zabawa«. Koparkę można rozkręcić na części. 12 śrubek pozwala na zbudowanie jej od nowa. Koparka posiada kółka. Jeździ do przodu, do tyłu. Ruchome ramię koparki i łyżka. Z 3 końcówkami do wkrętarki w zestawie.

Wiertarka zasilana na baterie
Wiertarka zasilana na baterie z biegiem w prawo i w lewo, tak samo jak prawdziwe wiertarki. Górna część wkrętarki służy także jako silnik koparki.

Z bateriami
Dwie baterie typu LR6/AA 1,5 V i instrukcja obsługi w zestawie.

Wymiary:
Koparka dł. x szer. x wys. ok. 29 x 2 x 19 cm.
Śrubokręt dł. x szer. x wys. ok. 12,5 x 5 x 15,3 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

55903

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-05-31 - 2017-06-02
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.