Schließen
Zestaw tarek
Wyprzedany

Zestaw tarek

44,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Można ich używać pojedynczo lub w połączeniu
  • 4 tarki: do ścierania na cienkie wiórki, do ścierania na grube wiórki, szatkownica do cięcia na grube plasterki i szatkownica do cięcia na cienkie plasterki
  • Nadaje się do mycia w zmywarce
  • Zestaw 5-częściowy - z pojemnikiem na starte produkty
  • Przebadany pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Zestaw tarek

Ten praktyczny zestaw z tarkami do ścierania na cienkie i grube wiórki, szatkownicą do cięcia na plasterki i na cienkie plasterki jest wszechstronnym kuchennym pomocnikiem. Cztery różne tarki nadają się do ścierania różnego rodzaju produktów i można ich używać pojedynczo lub w połączeniu - dla uzyskania różnych wielkości rozdrobnionego produktu w jednym etapie ścierania. Silikonowa krawędź zapewnia lepszą stabilność nawet podczas tarcia bezpośrednio do miski.

Pojemnik na starte produkty służy do przechowywania
Po użyciu można umyć tarki w zmywarce, a następnie schować do pojemnika na starte produkty, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca.

Kolor:
Tarki: szary, zielony, błękitny i niebieski

Materiał:
Tworzywo sztuczne
Powierzchnie trące: z matowanej stali nierdzewnej
Krawędź: silikon

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 22,5 x 10,5 x 2,5 cm

Wyposażenie:
Z pojemnikiem na starte produkty

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

77900

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.