Schließen
Zestaw sztućców stołowych, 24-częściowy
1200 Ziaren
tylko 159,99 zł

Zestaw sztućców stołowych, 24-częściowy

229,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-25 - 2017-10-26
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Stal nierdzewna 18/10 polerowana na wysoki połysk
  • Dla 6 osób
  • 6 noży z drążonymi trzonkami z ostrzami ze specjalnie utwardzanej, hartowanej stali, 6 widelców, 6 łyżek i 6 łyżeczek
Ilość:

Zestaw sztućców stołowych, 24-częściowy

Przekonaj się jak w łatwy sposób sprawić, by stół stał się wyjątkowo elegancki. Ten 24-częściowy zestaw sztućców składa się z noży z drążonymi trzonkami z ostrzami ze specjalnie utwardzanej, hartowanej stali, widelców, łyżek i łyżeczek dla sześciu osób. Sztućce zostały wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 polerowanej na wysoki połysk i nadają się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Srebrny

Materiał:
Stal nierdzewna 18/10
Ostrza ze specjalnie utwardzanej, hartowanej stali

Wymiary:
Noże: po ok. 22,5 cm
Widelce: po ok. 20,7 cm
Łyżki: po ok. 20,7 cm
Łyżeczki: po ok. 14 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją pielęgnacji

Drążony trzonek

Produkcja noży o drążonych trzonkach jest wyjątkowo złożona. Uchwyt i ostrze są wytwarzana w oddzielnych procesach. Wysokogatunkowa stal nierdzewna 18/10 i specjalnie utwardzana stal hartowana zapewniają wytrzymałość i twardość noży.

Stal nierdzewna 18/10

Specjalnie uszlachetniana stal o dużej trwałości: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Specjalnie utwardzana hartowana stal

Ostrze noża wykonano ze specjalnej utwardzanej hartowanej stali 1.4116 „X50CrMoV15“ z odpowiednią zawartością chromu i węgla. Stop tworzą wysokogatunkowe składniki wanadu i molibdenu, które czynią ostrze odpornym na korozję. Twardość ostrza ok. 56 HRC jest decydująca dla jego ostrości i trwałości oraz czyni nóż produktem o ekskluzywnej jakości gwarantując długotrwały efekt naostrzenia, nierdzewność i długowieczność.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83701

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-25 - 2017-10-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.