Produkty
Produkty tydzień roku1 2012
Zestaw śrubokrętów

Zestaw śrubokrętów

Wysokogatunkowa stal chromowo-wanadowa. Magnetyczne końcówki zapewniają dobre przytrzymywanie śrub. 8 śrubokrętów: z tego 1 krótki śrubokręt krzyżowy i 1 krótki śrubokręt płaski, idealne do obsługi trudno dostępnych miejsc. 4 śrubokręty krzyżowe: 1x PH1, 2x PH2 i 1x PH3, 4 śrubokręty płaskie. Ergonomicznie ukształtowane, antypoślizgowe trzonki zapewniają wygodną i bezpieczną pracę. Z etui do przechowywania.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie