Schließen
Zestaw pojemników do porcjowania, 8 sztuk
Wyprzedany

Zestaw pojemników do porcjowania, 8 sztuk

89,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Szczelnie zamykane – zachowują aromat zawartości
  • Wieko z wyjmowaną, perforowaną wstawką do posypywania

Zestaw pojemników do porcjowania, 8 sztuk

Przechowywanie i wygodne porcjowanie produktów spożywczych z zachowaniem ich aromatu. Zestaw pojemników składa się z ośmiu pojemników do porcjowania różnej wielkości ze szczelnymi wiekami, pozwalającymi na zachowanie cennych aromatów. Otwierane wieko posiada wyjmowaną perforowana wstawkę do posypywania. Dzięki podziałce w stopniach co 0,25 l zyskujemy doskonały podgląd zawartości.

Oszczędność miejsca i możliwość mycia w zmywarce
Pojemniki do porcjowania można przechowywać jeden w drugim oszczędzając przy tym miejsce. Dodatkowo nadają się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Przezroczyste z czerwonymi pokrywkami.

Pojemność:
2x każdy ok. 0,75 l, 2x każdy ok. 0,5 l, 2x każdy ok. 1 l i 2x każdy ok. 1,75 l.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

69711

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.