Schließen

Zestaw pojemników do porcjowania, 2 sztuki, małe

25,95 zł

24,99 zł

-3% - Oszczędzasz 0,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-07-28 - 2017-08-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Szczelnie zamykane – zachowują aromat zawartości
  • Wieko z wyjmowaną, perforowaną wstawką do posypywania
Ilość:

Zestaw pojemników do porcjowania, 2 sztuki, małe

Przechowywanie i wygodne porcjowanie produktów spożywczych z zachowaniem ich aromatu. Zestaw pojemników składa się z dwóch pojemników do porcjowania różnej wielkości ze szczelnymi wiekami, pozwalającymi na zachowanie cennych aromatów. Otwierane wieko posiada wyjmowaną perforowana wstawkę do posypywania. Dzięki podziałce w stopniach co 0,25 l zyskujemy doskonały podgląd zawartości.

Oszczędność miejsca i możliwość mycia w zmywarce
Pojemniki do porcjowania można przechowywać jeden w drugim oszczędzając przy tym miejsce. Dodatkowo nadają się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Przezroczyste z czerwonymi pokrywkami.

Pojemność:
2x każdy ok. 1 l.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

69697

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-28 - 2017-08-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.