Schließen

Zestaw obieraków

24,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • 1 obierak uniwersalny do owoców i warzyw, 1 specjalny obierak z ząbkowanym ostrzem do owoców z cienką skórką, np. kiwi lub brzoskwini
 • Ruchome ostrza ze specjalnie utwardzanej stali nierdzewnej
 • Ergonomicznie ukształtowane, o powierzchni soft touch – dobrze leżą w dłoni
 • Dla osób prawo- i leworęcznych
 • Przebadany pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne akredytowane instytucje
 • 2-częściowy
Ilość:

Zestaw obieraków

Obierak uniwersalny i specjalny obierak z ząbkowanym ostrzem
Niezależnie od grubości skórki, ten zestaw obieraków z ruchomymi ostrzami ze specjalnie utwardzanej stali nierdzewnej na pewno poradzi sobie z obieraniem. Obierak uniwersalny w mig pozbawi skórki owoce i warzywa. Specjalny obierak ma ząbkowane ostrze do owoców z cienką skórką, jak na przykład kiwi lub brzoskwini. Ergonomicznie ukształtowane obieraki o powierzchni soft touch dobrze leżą w dłoni. Nadają się dla osób prawo- i leworęcznych i mogą być myte w zmywarce. Obieraki można połączyć ze sobą poprzez kliknięcie, nie zajmują dużo miejsca przy przechowywaniu, a mocowanie magnetyczne utrzymuje je razem.

Kolor:
Niebieski i zielony

Materiał:
Ostrza ze stali nierdzewnej ze specjalnie utwardzanej stali
Uchwyty: tworzywo sztuczne

Wymiary:
Długość całkowita każdego ok. 12 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76296

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.