Schließen
Zestaw noży kuchennych
Wyprzedany

Zestaw noży kuchennych

29,95 zł

23,99 zł

-19% - Oszczędzasz 5,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Ostrza pokryte powłoką nieprzywierającą, ze specjalnie utwardzanej stali
  • Do każdego zadania odpowiedni nóż
  • Zestaw 3-częściowy: nóż do obierania, nóż do warzyw i owoców oraz nóż uniwersalny

Zestaw noży kuchennych

Odpowiedni nóż do każdego zadania
Dzięki temu zestawowi otrzymujemy odpowiedni nóż do każdego zadania: nóż do obierania z zakrzywionym, krótkim ostrzem, idealnie nadaje się do małych, okrągłych warzyw, jak na przykład ziemniaki. Nóż do warzyw i owoców o gładkim ostrzu, kroi produkty o twardych łupinach oraz miękkie pestki. Nóż wielofunkcyjny o gładkim ostrzu znajdzie zastosowanie przy oczyszczaniu i przygotowywaniu warzyw, sałatek i grzybów.

Wysokogatunkowe wykonanie
Kolorowe ostrza ładnie się prezentują i są wykonane ze specjalnie utwardzanej stali. Dzięki powłoce nieprzywierającej krojone produkty nie przywierają do ostrzy, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Noże posiadają dopasowane kolorystycznie do ostrzy trzonki z tworzywa sztucznego z powłoka antypoślizgową i nadają się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Żółty, szary i jasnoszary.

Materiał:
Ostrza ze specjalnie utwardzanej stali.
Trzonki z tworzywa sztucznego.

Wymiary:
Długość noża do obierania ok. 15,5 cm.
Długość noża do warzyw i owoców ok. 22,5 cm.
Długość noża uniwersalnego ok. 19 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67109

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.