Schließen

Zestaw naklejek dekoracyjnych »Zwierzęta leśne«

39,95 zł

25,95 zł

-35% - Oszczędzasz 14,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-07-28 - 2017-08-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Samoprzylepne - do dekorowania ścian, mebli i drzwi
  • Naklejanie bez pęcherzyków powietrza - nie pozostawiają śladów po odklejeniu
  • 3 motywy jelenia i 5 motywów ptaków
Ilość:

Zestaw naklejek dekoracyjnych »Zwierzęta leśne«

Jesień zamieszka w Waszym domu! Naklejki ścienne składające się z trzech motywów jeleni i pięciu motywów ptaków. Wykonane z bardzo stabilne folii. Nie pozostawiają śladów po odklejeniu. Nadają się do przyklejenia do tapety i gładkich powierzchni. Trzymają się również na tapetach o chropowatej fakturze typu raufaza. Nie pozostawiają śladów po odklejeniu. W zestawie instrukcja obsługi.

Kolor: szaro-czarny.

Wymiary:
Arkusz 35 x 50 cm.

Wskazówki:

Naklejki nadają się do użytku na ścianach, szafach, drzwiach i innych - również na tapetach o chropowatej fakturze typu raufaza.

Do jednorazowego użytku.

Produkt nie jest zabawką. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Aby naklejki trzymały się w wybranym miejscu, miejsce nie może być pokryte kurzem, tłuszczem, silikonem i osadem wapiennym. W przypadku powierzchni nierównych (np. raufaza) należy naklejki przycisnąć dłużej i mocniej.

Naklejki na odwrocie pokryte klejem. Przed naklejeniem należy usunąć folię ochronną.

Po 24 godzinach naklejki osiągają swoją pełną moc klejącą.

Nie jest wykluczone, że w przypadku usuwania naklejek okaże się, że klej związał się z powierzchnią klejenia. Podczas usuwania naklejek może oderwać się farba, tapeta itp.

Ewentualne resztki kleju na powierzchni drewnianej albo podobnych mogą zostać usunięte przy pomocy oleju spożywczego. Należy przestrzegać wskazówek producenta. Przetestować wcześniej w niewidocznym miejscu.

W razie potrzeby można naklejkę przetrzeć miękką ściereczką. Nie stosować środków do czyszczenia, drapiących gąbek itp.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

54023

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-28 - 2017-08-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.