Schließen
Zestaw foremek do wycinania ciastek
Wyprzedany

Zestaw foremek do wycinania ciastek

39,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 8 foremek, 20 torebek i 20 naklejek
  • Metalowe pudełko do przechowywania – z zadrukowanym dnem ułatwiającym ułożenie foremek

Zestaw foremek do wycinania ciastek

W końcu nadszedł czas na pieczenie ciastek. W metalowym pudełku do przechowywania znajduje się osiem foremek ze stali nierdzewnej 18/10: niedźwiedź, sarna, lis, jeż, sowa, grzybek, żołądź i liść. Z zadrukowanym dnem ułatwiającym ułożenie foremek. Nadają się do mycia w zmywarce. W zestawie 20 torebek z celofanu, 20 naklejek oraz propozycja pysznego przepisu.

Kolor:
Foremki srebrne
Pudełko do przechowywania czerwone

Materiał:
Foremki ze stali nierdzewnej 18/10
Pudełko z metalu
Torebki z celofanu

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. pudełka ok. 17 x 3,2 x 20 cm
Każda torebka ok. 10 x 18 cm

Wyposażenie:
Z propozycją przepisu

Wskazówka:
Pudełko przecierać wilgotną szmatką

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73119

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.