Schließen

Zestaw do wyrobu czekoladowego kalendarza adwentowego

59,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-12-16 - 2016-12-20
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do sporządzenia indywidualnego kalendarza adwentowego z własnoręcznie zrobionymi czekoladkami
  • 3-częściowy: z 2 papierowymi kalendarzami adwentowymi i 1 silikonową formą
  • Z propozycją przepisu
Ilość:

Zestaw do wyrobu czekoladowego kalendarza adwentowego

Indywidualny kalendarz adwentowy z własnoręcznie zrobionymi czekoladkami
Radość z oczekiwania na święta – razy 24! Ten zestaw do wyrobu czekoladowego kalendarza adwentowego służy do sporządzenia dwóch indywidualnych kalendarzy adwentowych z własnoręcznie zrobionymi czekoladkami. Zestaw zawiera dwa papierowe kalendarze adwentowe, które można dowolnie pomalować i udekorować, a także silikonową formę do wyrobu czekoladek. Forma jest elastyczna, dzięki czemu czekoladki łatwo się wyjmuje. Wysokogatunkowy materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur do 230°C i nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Kalendarz brązowy
Forma silikonowa złota

Materiał:
Kalendarz z papieru
Forma silikonowa

Wymiary:
Forma silikonowa ok. 20 x 20 cm

Wyposażenie:
Z propozycją przepisu

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73101

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-12-16 - 2016-12-20
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.