Schließen

Zestaw do treningu »5 w 1«

129,95 zł

89,99 zł

-30% - Oszczędzasz 39,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-02-28 - 2017-03-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Ciężarki, uchwyty do pompek, skakanka, długi ekspander i ekspander klatki piersiowej - do kompleksowego treningu całego ciała
  • W zestawie z torba do przechowywania
Ilość:

Zestaw do treningu »5 w 1«

Do kompleksowego treningu całego ciała
Dzięki zestawowi do treningu, możliwy jest kompleksowy trening całego ciała. Zestaw zawiera ciężarki 0,5 kg, uchwyty do pompek, skakankę, długi ekspander i ekspander klatki piersiowej. Ekspander klatki piersiowej posiada trzy linki, których można używać zamiennie, stosownie do intensywności treningu. Uchwyty do pompek nie obciążają nadgarstków podczas ćwiczeń na podłodze. Do zestawu dołączono również torbę do przechowywania i plakat z ćwiczeniami!

Kolor: Ciemnoniebiesko-niebieski
Wymiary: Długość skakanki do 2,7 m.
Waga: Ciężarki każdy ok. 0,5 kg.
Nośność: Uchwyty do pompek każdy ok. 50 kg, łącznie maks. 100 kg.
Wyposażenie: W zestawie z torba do przechowywania i plakatem z ćwiczeniami

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65612

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-02-28 - 2017-03-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.