Schließen

Zestaw do modelowania »fryzjer«

35,95 zł

24,99 zł zł/100g: 15,15

-30% - Oszczędzasz 10,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-08-02 - 2017-08-04
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 1 figurka z 4 różnymi, nakładanymi „fryzurami”
  • Fotel fryzjerski z funkcją wkręcania w celu ugniecenia masy plastycznej
  • 3 pojemniczki z masą plastyczną, z naklejkami przedstawiającymi dziewczynkę i chłopca, grzebieniem, nożyczkami i 1 paczuszką pyłu brokatowego
Ilość:

Zestaw do modelowania »fryzjer«

Z różnymi, nakładanymi „fryzurami” i fotelem fryzjerskim
Za pomocą masy plastycznej i nożyczek można tworzyć zabawne fryzury. Fotel fryzjerski z funkcją wkręcania w celu ugniecenia masy plastycznej.

Liczne akcesoria
Masa plastyczna zawarta w zestawie jest bardzo miękka i łatwa do formowania. Nie klei się. Można łatwo mieszać kolory. Każdy pojemniczek z motywem zwierzęcia (pies, niedźwiedź i koń) 3D w wieczku. Z naklejkami przedstawiającymi dziewczynkę i chłopca, grzebieniem, nożyczkami i 1 paczuszką pyłu brokatowego.

Kolor:
Masa plastyczna w kolorze czerwonym, żółtym i niebieskim.

Zawartość:
3 pojemniczki masy plastycznej, każdy ok. 55 g.

Wskazówka

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. Drobne elementy. Ryzyko uduszenia się!

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

56036

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-08-02 - 2017-08-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.