Schließen

Zestaw do manicure

59,95 zł

39,95 zł

-33% - Oszczędzasz 20,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-27 - 2017-01-31
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wysokogatunkowe metalowe etui z ekstrawaganckim mechanizmem odwracania
  • 4 chromowane na wysoki połysk narzędzia do pielęgnacji paznokci: nożyczki do paznokci, pinceta, pilniczek do paznokci i cążki do paznokci
Ilość:

Zestaw do manicure

Do całokształtu zadbanego wyglądu zaliczają się oczywiście także wypielęgnowane paznokcie. Zestaw do manicure zawiera chromowane na wysoki połysk narzędzia do pielęgnacji paznokci: nożyczki do paznokci, pincetę, pilniczek do paznokci i cążki do paznokci.
Wysokogatunkowe etui z ekstrawaganckim mechanizmem odwracania
Wysokogatunkowe etui zaskakuje ekstrawaganckim mechanizmem odwracania. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki etui obraca się wokół magnetycznych prowadnic. Najpierw otwiera się etui, następnie odwraca się strona zewnętrzna, a etui zamyka się na odwrotnej stronie. Etui jest wyściełane flokowanym aksamitem.

Wymiary:
szer. x wys. x gł. ok. 6 x 11,5 x 2 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65419

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-27 - 2017-01-31
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.