Schließen
Zestaw do dziergania
Wyprzedany

Zestaw do dziergania

29,95 zł

24,99 zł

-16% - Oszczędzasz 4,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Robótki na drutach przy użyciu szydełka
  • 4-częściowy: szydełka w 2 różnych grubościach: 4.0 i 6.0 – z pasującą przędzą pomocniczą

Zestaw do dziergania

Zestaw do dziergania pozwoli wykonać robótki na drutach przy użyciu szydełka. W skład zestawu wchodzą dwa szydełka w różnych grubościach, przędza pomocnika oraz instrukcja użycia.

Wymiary:
Szydełka o grubości 4.0 i 6.0.
Szydełka o długości ok. 15-16 cm.
Nić nylonowa o długości ok. 60 cm.

Szydełka o grubości 4.0 i 6.0

Szydełkowanie to dzierganie, ale tylko jednym drutem, tzm. szydełkiem – stąd słowo szydełkowanie. Zalety tej techniki: nie ucieknie żadne oczko. Pomaga nam pomocnicza włóczka. Po szydełkowaniu oczka zsuwane są na włóczkę pomocniczą, gdzie mogą zostać bezpiecznie obrobione. Szydełkowanie umożliwia miękkie i elastyczne wyniki.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

62397

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.