Schließen
Zestaw do domowego minigolfa
Wyprzedany

Zestaw do domowego minigolfa

549,00 zł

349,99 zł

-36% - Oszczędzasz 199,01 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wszechstronny klasyk wśród gier plenerowych; Przeszkody można ustawić indywidualnie; Zawiera dwie piłeczki do minigolfa

Zestaw do domowego minigolfa

Czy podczas wycieczki do parku, czy we własnym ogrodzie: zestaw do minigolfa jest klasyczną rozrywką, która rzuca wyzwanie koordynacji i zręczności zarówno u małych, jak i u dużych. Z wykonanych z tworzywa sztucznego konstrukcji takich jak fala, wieża, labirynt i spirala można ustawić wymagający tor przeszkód, który na pewno prędko się nie znudzi.

Kolor: Rękojeść i główka kija czarne. Przeszkody 4x zielone, 1x żółta. Piłeczki do minigolfa białe. Materiał: Kij chromowana stal, rękojeść pokryta gumą. Przeszkody tworzywo sztuczne. Piłki tworzywo sztuczne, średni stopień twardości. Wymiary: Długość kija ok. 89 cm. Przeszkody: „Rozgrzewka” Ø ok. 34 cm. „Wieża“ Ø ok. 45 cm, wysokość ok. 8 cm. „Fala” szer. x wys. x gł. 64 x 13 x 25 cm. „Labirynt” szer. x wys. x gł. ok. 41 x 13 x 36 cm. „Acapulco” szer. x wys. x gł. ok. 42 x 11 x 35 cm. Wyposażenie: Z instrukcją obsługi i torbą do przechowywania. Wskazówka: Bloczek do notowania punktacji do pobrania na www.tchibo.de.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

69694

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.