Schließen
Zestaw 4 łyżeczek - słomek do napojów
Wyprzedany

Zestaw 4 łyżeczek - słomek do napojów

25,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Łyżeczka i słomka w jednym
  • Stal nierdzewna 18/10 polerowana na wysoki połysk
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
  • Nadają się do mycia w zmywarce

Zestaw 4 łyżeczek - słomek do napojów

Lody już zjedzone, ale na dnie zostało trochę polewy? Żaden problem: kombinacja łyżeczki i słomki pozwoli na rozkoszowanie się letnimi smakami do ostatniej kropli! Łyżeczki do lodów, które tak właściwie są łyżeczkami do picia, posiadają kolorowe oznaczenia i nadają się do mycia w zmywarce.

Stal nierdzewna 18/10
Specjalnie uszlachetniona stal jest bardzo wytrzymała: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Kolor:
Pierścienie: czerwony, liliowy, miętowy i pomarańczowy

Materiał:
Stal nierdzewna 18/10
Pierścienie z silikonu

Wymiary:
Długość każdego ok. 20 cm
Ø każdego ok. 6 mm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71643

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.