Schließen
Zestaw 2 pojemników do przechowywania
Wyprzedany

Zestaw 2 pojemników do przechowywania

49,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z wytrzymałego szkła borosilikatowego odpornego na działanie wysokich temperatur
  • Szczelnie zamykana pokrywka z tworzywa sztucznego zapewnia długotrwałą świeżość i trwałość aromatu przechowywanych produktów
  • Możliwość stawiania jednego pojemnika na drugim i optymalnego wykorzystania miejsca

Zestaw 2 pojemników do przechowywania

Aromat w szczelnym zamknięciu
W pojemnikach wszystko pozostanie dłużej świeże - kluski, soczewica czy płatki owsiane. Pojemniki z wytrzymałego szkła borosilikatowego odpornego na działanie wysokich temperatur posiadają szczelnie zamykane pokrywki z tworzywa sztucznego zapewniające długotrwałą świeżość i trwałość aromatu przechowywanych produktów.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni przy przechowywaniu
Dla optymalnego wykorzystania przestrzeni przy przechowywaniu można ustawiać jeden pojemnik na drugim. Zawartość jest dobrze widoczna. Bez pokrywek są one odporne na działanie wysokich temperatur do ok 200°C i nadają się do mycia w zmywarce.

Materiał:
Pojemniki ze szkła borosilikatowego.
Pokrywki z tworzywa sztucznego.

Pojemność:
Każdy ok. 0,4 l.

Wymiary:
Wysokość każdego ok. 9,5 cm.
Ø każdego ok. 9 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

69702

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.