Schließen
Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym
Wyprzedany

Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym

259,99 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Automatyczne ustawianie zegara oraz automatyczne ustawianie i przestawianie daty
 • Luminescencyjna wskazówka godzinowa i minutowa z decentralnym sekundnikiem
 • Koperta ze stali nierdzewnej
 • Tarcza z delikatnym, specjalnym szlifem
 • Pasek z bezchromowo garbowanej skóry
 • Wodoszczelność do 3 bar

Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym

Ustawianie i przestawianie czasu i daty następują w tym zegarku sterowanym sygnałem radiowym automatycznie. Posiada on niezawodny mechanizm kwarcowy z modułem radiowym, decentralny sekundnik oraz wykazuje wodoszczelność do 3 bar. Koperta została wykonana ze stali nierdzewnej, szybka z odpornego na zadrapania szkła mineralnego. Pasek z bezchromowo garbowanej skóry podkreśla elegancki wygląd zegarka.

Tarcza ze specjalnym szlifem
Tarcza zegarka sterowanego sygnałem radiowym zachwyca delikatnym, specjalnym szlifem. Luminescencyjna wskazówka godzinowa i minutowa pozwalają odczytać godzinę nawet w ciemności.

Kolor
Bransoleta i tarcza czarny

Materiał:
Koperta ze stali nierdzewnej
Szkło mineralne
Pasek z bezchromowo garbowanej skóry

Wymiary:
Długość całkowita ok. 23 cm
Ø koperty ok. 44 mm

Precyzja dzięki sterowaniu sygnałem radiowym

Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym jest sterowany jednym z najdokładniejszych zegarów na świecie: cezowo-atomowym zegarem w Brunszwiku, którego niedokładność wynosi jedną sekundę na trzydzieści milionów lat. Specjalny przekaźnik sygnałowy znajdujący się w pobliżu Frankfurtu przekazuje w regularnych odstępach czasu za pośrednictwem sygnału radiowego dokładny czas, a jego sygnały mogą być odbierane w promieniu około 1500 km.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Informacja dotycząca jakości

Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73784

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.