Schließen
Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym
Wyprzedany

Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym

259,95 zł

199,99 zł

-23% - Oszczędzasz 59,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Automatyczne ustawianie zegara i daty
  • Stal szlachetna z dnem ze szkła mineralnego
  • Tarcza z luminescencyjną wskazówką godzinową i minutową
  • Skórzany pasek

Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym

Ustawianie zegara i daty oraz przestawianie na czas letni i zimowy odbywa się w tym zegarku automatycznie. Posiada on niezawodny mechanizm kwarcowy i jest wyposażony w dno z odpornego na zadrapania szkła mineralnego. Przycisk funkcyjny jest elegancko zagłębiony w kopercie ze stali szlachetnej. Dzięki luminescencyjnym wskazówkom - minutowej i godzinowej, można odczytać czas nawet w ciemności. Ciemnobrązowy pasek podkreśla szlachetny wygląd tego wysokogatunkowego zegarka.

Kolor:
Tarcza biało-ecru
Pasek ciemnobrązowy

Materiał:
Koperta ze stali szlachetnej z dnem z odpornego na zadrapania szkła mineralnego
Skórzany pasek

Wymiary:
Ø koperty ok. 42 mm
Długość całkowita ok. 23 cm
Szerokość paska ok. 20 mm

Precyzja dzięki sterowaniu sygnałem radiowym

Zegarek sterowany sygnałem radiowym, jest sterowany przez jeden z najdokładniejszych zegarów świata: cezowy zegar atomowy w Brunszwiku, którego dokładność wynosi jedną sekundę na trzydzieści milionów lat. W regularnych odstępach, jest przesyłany poprzez specjalny nadajnik sygnału czasu, znajdujący się w pobliżu Frankfurtu, za pośrednictwem fal radiowych, dokładny czas, który może być odbierany w promieniu około 1500 km.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Informacja dotycząca jakości

Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65434

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.