Produkty
Produkty tydzień roku49 2011
Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym

Zegarek na rękę sterowany sygnałem radiowym

To jest mój styl. Mechanizm kwarcowy i koperta ze stali nierdzewnej. Odporne na zadrapania szkło mineralne. Automatyczne ustawianie zegara i automatyczne przestawianie na czas letni i zimowy. Brązowa bransoleta ze skóry z tłoczonym wzorem krokodylej skóry. Z baterią.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku49/2011  Męski tydzień

 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie