Schließen
Zaparzacz do herbaty lub kawy ≫To go≪
Wyprzedany

Zaparzacz do herbaty lub kawy ≫To go≪

49,95 zł

34,99 zł

-29% - Oszczędzasz 14,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wystarczy napełnić zmieloną kawą lub sypaną herbatą i zaparzyć w dowolnej chwili
  • O podwójnych ściankach: zawartość długo pozostaje gorąca
  • Wysokogatunkowe tworzywo sztuczne niezmieniające smaku napojów
  • Pasuje do niemal wszystkich uchwytów na napoje

Zaparzacz do herbaty lub kawy ≫To go≪

Świeżo zaparzona kawa lub herbata - w dowolnej chwili
Idealny dla koneserów kawy i herbaty, którzy nie lubią komplikować sobie życia – również w podróży, na kempingu oraz w biurze. Zaparzacz wystarczy napełnić w domu zmieloną kawą lub sypaną herbatą, a w ciągu dnia w dowolnej chwili dolać wrzątku. Wewnętrzne oznakowanie pojemności ułatwia odmierzanie. Zaparzacz sprawdza się także w dłuższych podróżach samochodem – pasuje do niemal wszystkich uchwytów na napoje.

Łatwy w obsłudze
Łatwa obsługa zaparzacza: napełnić zmieloną kawą lub sypaną herbatą, dolać wrzątku i nacisnąć tłoczek. Pokrywka z otworem do picia. Opaska silikonowa zapewnia optymalne trzymanie. Łatwy do czyszczenia pod bieżącą wodą.

Podwójne ścianki – zawartość długo pozostaje gorąca
Zaparzacz z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego niezmieniającego smaku napojów posiada podwójne ścianki, dzięki czemu zawartość długo pozostaje gorąca.

Kolor:
Przezroczysty.
Pokrywka i opaska silikonowa szarobeżowy.

Materiał:
Tworzywo sztuczne.
Opaska silikonowa.

Wymiary:
Wysokość ok. 19 cm.

Pojemność:
Ok. 350 ml.

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi.

Wskazówki:
Myć ręcznie.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

70321

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.