Schließen
Zapalniczka elektryczna
Wyprzedany

Zapalniczka elektryczna

59,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Ze spiralą grzewczą – funkcjonuje bez gazu czy benzyny
  • Do zapalania fajerwerków, zimnych ogni, papierosów itp.
  • Nie nadaje się do zapalania świec
  • Możliwość ładowania przez złącze USB – wysuwane

Zapalniczka elektryczna

Olśniewający pomysł. Elektryczna zapalniczka ze spiralą grzewczą funkcjonuje bez gazu czy benzyny. Może służyć na przykład do zapalania fajerwerków, zimnych ogni lub papierosów, jednak nie nadaje się do podpalania świec. Silny wiatr nie wpływa na działanie zapalniczki ponieważ posiada ona zabezpieczenie przeciwburzowe. Automatyczne wyłączanie po ok. 10 sekundach.

Możliwość ładowania przez złącze USB
Elektryczna zapalniczka ładuje się przez złącze USB, które w razie potrzeby jest po prostu wysuwane z obudowy, a kiedy nie jest potrzebne na powrót w niej znika. Czas pracy akumulatora wystarcza na minimum 50 użyć. Zapalniczka posiada wyświetlacz LED.

Kolor:
Srebrny

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 3 x 6,5 x 1,5 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi

Wskazówka:
Nie ma funkcji pamięci przenośnej

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73716

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.