Schließen

Zapalniczka elektryczna

59,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-12-16 - 2016-12-20
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Ze spiralą grzewczą – funkcjonuje bez gazu czy benzyny
  • Sztormowa
Ilość:

Zapalniczka elektryczna

Gorący pomysł! Elektryczna zapalniczka ze spiralą grzewczą funkcjonuje bez gazu czy benzyny. Może służyć do zapalania fajerwerków, zimnych ogni, papierosów itp. nawet przy silnym wietrze działa bez zarzutu. Jest odporna na przeszkody atmosferyczne!

Bezpieczna dzięki automatycznemu wyłączeniu
Wraz z zamknięciem, zapalniczka automatycznie się wyłącza, w innym przypadku automatyczne wyłączenie następuje po około dziesięciu sekundach.

Możliwość ładowania przez złącze USB
Zapalniczka elektryczna może być ładowana przez wysuwane z obudowy złącze USB. Czas pracy akumulatora wystarcza na minimum 60 użyć. Zapalarka posiada wyświetlacz LED.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 3,2 x 6,7 x 1,2 cm.
Wyposażenie:
W zestawie z instrukcją obsługi.

Wskazówki:
Nie używać do zapalania świec.
Bez funkcji pamięci.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66087

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-12-16 - 2016-12-20
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.