Schließen
Zamek rycerski
Wyprzedany

Zamek rycerski

269,99 zł

215,99 zł

-20% - Oszczędzasz 54,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Dla niesamowitej i niekończącej się zabawy
  • Z drewna posiadającego certyfikat FSC®
  • Z licznymi uroczymi detalami
  • Zabawka poddana kontroli TÜV

Zamek rycerski

Ten zamek rycerski zabierze dzieci w podróż do krainy wyobraźni! Ta drewniana zabawka gwarantuje rozrywkę na wiele długich godzin – nuda zostaje poza bramą zamku. Wykonany z posiadającego certyfikat FSC® drewna zamek rycerski składa się z czterech ścian bocznych i mostu zwodzonego, posiada cztery wieże – jedna z nich ze zdejmowanym dachem, dwa komplety schodów i drewnianą chorągiewkę. Do zamku dołączono pierwszych mieszkańców zamku – dwóch rycerzy i dwa konie.

Kolor:
Kolory naturalne i kolorowe nadruki

Materiał:
Drewno posiadające certyfikat FSC®

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 42,5 x 40 x 42,5 cm

Wyposażenie:
Z podłożem i instrukcją składania

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

74786

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.