Produkty
Produkty tydzień roku47 2012
Zabawkowy sklep

Zabawkowy sklep

Z litego drewna. 15 małych półeczek do rozstawienia towarów, 3 materiałowe torby i 2 półki z materiałową wkładką gwarantują niesamowicie dobrą zabawę. Z tablicą. 1 wieszak na ubrania i zegar z ruchomymi wskazówkami. W zestawie 5 kred do pisania w różnych kolorach i gąbka do ścierania tablicy.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie