Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku31 2016
Wyjątkowo płaska szczotka do zamiatania

Wyjątkowo płaska szczotka do zamiatania

Wyjątkowo płaski kształt – idealny do zamiatania nisz Wyjątkowo płaska miotła sprawia, że zamiatanie staje się jeszcze wygodniejsze – niezależnie od tego, czy chcesz zamiatać duże powierzchnie, czy nisze. Dokładne zbieranie zabrudzeń Dzięki splątanym końcówkom włosia ta szczotka dokładnie usuwa zabrudzenia: okruchy i kurz nie mają żadnych szans. Aby brud na pewno wylądował na szufelce, szufelka posiada gumową listwę, która dopasowuje się do podłoża, a kant szufelki pozwala na oczyszczenie szczotki. Szczotka posiada gumową ściągaczkę do wody do mokrych powierzchni, a boczny skrobak umożliwia na usunięcie uporczywych zabrudzeń. Indywidualnie regulowana długość włosia Zależnie od stopnia zabrudzenia można indywidualnie ustawić długość włosia szczotki. Miękkie, elastyczne włosie nadaje się do usuwania lekkich, a twarde włosie – do usuwania bardziej uporczywych zabrudzeń. Oszczędność miejsca przy przechowywaniu: rozkręcany kij Po schowaniu w szafce szczotka nie zajmuje dużo miejsca. Kij można rozkręcić na trzy części, w razie potrzeby łatwo się go składa. Do tego kij posiada oczko do zawieszenia.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie