Schließen

Wyjątkowo płaska szczotka do zamiatania

59,95 zł

41,99 zł

-29% - Oszczędzasz 17,96 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-01-27 - 2017-01-30
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Indywidualnie regulowana długość włosia – do usuwania lekkich i uporczywych zabrudzeń
 • Do zamiatania dużych powierzchni i nisz
 • Szczotka ze ściągaczką do wody do mokrych powierzchni i z bocznymi skrobakami do usuwania uporczywych zabrudzeń
 • Dokładne zbieranie zabrudzeń dzięki splecionym końcówkom włosia
 • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Wyjątkowo płaska szczotka do zamiatania

Wyjątkowo płaski kształt – idealny do zamiatania nisz
Wyjątkowo płaska miotła sprawia, że zamiatanie staje się jeszcze wygodniejsze – niezależnie od tego, czy chcesz zamiatać duże powierzchnie, czy nisze.

Dokładne zbieranie zabrudzeń
Dzięki splątanym końcówkom włosia ta szczotka dokładnie usuwa zabrudzenia: okruchy i kurz nie mają żadnych szans. Aby brud na pewno wylądował na szufelce, szufelka posiada gumową listwę, która dopasowuje się do podłoża, a kant szufelki pozwala na oczyszczenie szczotki. Szczotka posiada gumową ściągaczkę do wody do mokrych powierzchni, a boczny skrobak umożliwia na usunięcie uporczywych zabrudzeń.

Indywidualnie regulowana długość włosia
Zależnie od stopnia zabrudzenia można indywidualnie ustawić długość włosia szczotki. Miękkie, elastyczne włosie nadaje się do usuwania lekkich, a twarde włosie – do usuwania bardziej uporczywych zabrudzeń.

Oszczędność miejsca przy przechowywaniu: rozkręcany kij
Po schowaniu w szafce szczotka nie zajmuje dużo miejsca. Kij można rozkręcić na trzy części, w razie potrzeby łatwo się go składa. Do tego kij posiada oczko do zawieszenia.

Kolor:
Biało-zielony

Materiał:
Tworzywo sztuczne
Kij stal powlekana

Wymiary:
Długość ok. 126 cm

Wyposażenie:
Z szufelką

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72231

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-27 - 2017-01-30
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.