Schließen
Wstążki poi, 2 sztuki
Wyprzedany

Wstążki poi, 2 sztuki

35,95 zł

29,99 zł

-16% - Oszczędzasz 5,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyrafinowana żonglerka, wspaniałe efekty optyczne
  • Z instrukcją wykonywania różnych figur

Wstążki poi, 2 sztuki

Zachwycający pokaz w powietrzu
Wstążki ogoniaste poi tworzą wyrafinowaną żonglerkę i dają wspaniałe efekty optyczne. Zbudowane są z miękko wypełnionych torebek ze sznurkiem do trzymania ze szlufką na palec. Krętliki zapobiegają przekręcaniu. Z instrukcją wykonywania różnych figur.

Poi
Poi pochodzi z języka maoryskiego. To sztuka mająca już ok. 1000 lat, mająca swój początek w Nowej Zelandii. Polega na tworzeniu artystycznych figur w powietrzu. W jednej ręce należy trzymać Poi i poprzez ruch i krążenie tworzyć coraz to nowsze choreografie.

Kolor:
Pomarańczowo-żółty i niebiesko-zielony z kolorowym ogonem.

Wymiary:
Długość każdej ok. 55 cm.
Długość ogona ok. 80-140 cm.

Ciężar:
Ok. 60 g.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

59276

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.