Schließen
Worek sportowy
Wyprzedany

Worek sportowy

49,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z wyjątkowo dużą kieszenią boczną zapinaną na zamek błyskawiczny
  • Zawiązywany za pomocą praktycznego sznurka ściągającego
  • Wewnątrz mała przegródka
  • Stylizowane na modną tkaninę dziurkowaną w kolorze srebrnym
  • Przebadane pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Worek sportowy

Sport i rekreacja
W tym worku sportowym wszystkie rzeczy są zawsze pod ręką. Oprócz dużej komory posiada również dużą kieszeń boczną zapinaną na zamek błyskawiczny oraz małą wewnętrzną przegródkę na drobne lub klucze. Worek wykonany z materiału stylizowanego na modną tkaninę dziurkowaną w kolorze srebrnym, można czyścić go wilgotną ściereczką, Dzięki sznurkowi ściagającemu można go zawiązać jednym ruchem ręki.

Kolor:
Srebrno-czarny

Materiał:
Góra i podszewka: 100% poliester
Dół: 100% poliuretan

Wymiary:
Ok. 35 x 45 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

78028

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.