Schließen
Wkładka do gotowania na parze
Wyprzedany

Wkładka do gotowania na parze

69,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Łatwiejsze i zdrowsze przyrządzanie potraw – bez tłuszczu
  • Zmienna wysokość w zależności od zawartości – od 3 do 10 cm
  • Uchwyty nie nagrzewają się

Wkładka do gotowania na parze

Dla lekkiej i zdrowej kuchni
Wkładka do gotowania na parze do przygotowywania potraw z mięsa, ryby, warzyw albo owoców bez dodatku tłuszczu. Do zastosowania również w kuchence mikrofalowej albo piekarniku, uchwyty nie nagrzewają się. Wkładka do gotowania na parze jest odporna na działanie temperatur od -20 do 220°C.

Zmienna wysokość w zależności od zawartości od 3 do 10 cm. Szczelnie zamykana pokrywka zapewnia optymalne rozłożenie pary. Z brzegiem zapobiegającym kapaniu. Wkładka do gotowania na parze może być stosowana do 1,5 kg nierozłożona. Z silikonu niezmieniającego smaku potraw. Nadaje się do mycia w zmywarce. Nieużywaną wkładkę można zwinąć i schować. W zestawie z propozycją przepisu oraz instrukcją użytkowania.

Kolor:
Zielony.

Materiał:
Silikon.

Wymiary:
Pasuje na garnki o średnicy od 20 do 23 cm.
Wysokość zmienna w zależności od zawartości - od 3 do 10 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

55703

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.