Schließen
Wisząca szafka typu Sideboard
Wyprzedany

Wisząca szafka typu Sideboard

399,95 zł

199,95 zł

-50% - Oszczędzasz 200,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z 1 drzwiczkami i 3 otwartymi półkami
  • Front z laserowymi krawędziami
  • Drzwiczki otwierane na nacisk

Wisząca szafka typu Sideboard

Stworzy dużo miejsca w łazience. Szafka typu Sideboard z 1 drzwiczkami i 3 otwartymi półkami. Zapewni dużo miejsca na ręczniki, akcesoria łazienkowe i wiele więcej. Drzwiczki otwierane na nacisk, za nimi dwie wkładane półki o 3-krotnie regulowanej wysokości, z zabezpieczeniem przed wyciągnięciem. Otwarte półki ze szkła, podkreślają nowoczesny design mebla.

Montaż do ściany
Szafka typu Sideboard mocowana jest do ściany. W zestawie trójwymiarowo regulowane mocowanie do ściany, materiały i instrukcja montażu.


Kolor:
Korpus matowo biały i drewniana dekoracja.

Materiał:
Fronty z laserowymi kantami.
Korpus pokryty powłoką z żywicy melaminowej.
Ścianka tylna z płyty MDF, jednostronnie biało powlekanej.
Szkło ESG.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 60 x 77 x 33 cm.

Meble łazienkowe nowej generacji

Laserowe krawędzie
Ta zapewniająca wysoką jakość technika laserowego wykańczania krawędzi umożliwia długotrwałe zespolenie płytek niemal bez konieczności użycia kleju czy fug. To czyni je odpornymi na wilgoć i wysoką temperaturę. Ponadto optycznie wyglądają jakby były wykonane z jednego kawałka.

Fronty bez uchwytów
Otwieranie i zamykanie poprzez delikatne naciśnięcie: to jest możliwe dzięki nowym frontom mebli z systemem otwierania za pomocą punktowego nacisku.

Informacje o opakowaniu

Wymiary:
Ok. 87 x 45 x 15 cm.

Ciężar:
Ok. 23,5 kg.

Wskazówka

Produkt dostarczany rozłożony na części.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

56354

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.