Schließen

Wieszaki na drzwi, 4 sztuki

19,95 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-02-28 - 2017-03-02
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Metal powlekany proszkowo
  • Wystarczy nałożyć na górną krawędź drzwi: bez wiercenia, bez klejenia
  • W zestawie 8 samoprzylepnych podkładek silikonowych – tłumią stukanie o drzwi
Ilość:

Wieszaki na drzwi, 4 sztuki

Sprytne rozwiązanie do garderoby
Haczyki na drzwi w różnych pastelowych odcieniach nie tylko ładnie się prezentują, ale też oferują sprytne rozwiązanie dla przechowywania na przykład kurtek, płaszczy i szali.

Wystarczy nałożyć na górną krawędź drzwi
Haczyki z metalu powlekanego proszkowo wystarczy nałożyć na górną krawędź drzwi - bez konieczności wiercenia, czy klejenia. Do zestawu dołączonych jest osiem samoprzylepnych podkładek silikonowych, które tłumią stukanie o drzwi.

Kolor:
Niebieski, szary, biały i różowy w zestawie.

Materiał:
Metal powlekany proszkowo.

Wymiary:
Grubość ok. 1,8 cm.
Długość każdego ok. 8 cm.
Na drzwi z falcem, grubość ok. 1,8 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68204

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-02-28 - 2017-03-02
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.