Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku7 2017
Wieszak stojący

Wieszak stojący

Tutaj wszystko ma swój porządek. Wykonany z wysokogatunkowego litego drewna wieszak stojący stanowi praktyczną możliwość na odwieszenie garniturów, kurtek, koszul i spodni, a dzięki zintegrowanemu wieszakowi na koszule i mocnym podporom Twoje ubranie nie pogniecie się i będzie pod ręką. Tekstylna taśma służy ograniczeniu zbyt szerokiego rozłożenia wieszaka. Na małej półeczce można odłożyć na przykład drobne pieniądze, zegarek, lub spinkę do krawata. Składany – nie zajmuje dużo miejsca Kiedy stojący wieszak nie jest potrzebny, można go złożyć, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Podkładki chroniące podłoże zapobiegają powstawaniu zadrapań podczas przesuwania.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie