Schließen
Wiertło do kasztanów i dziadek do orzechów
Wyprzedany

Wiertło do kasztanów i dziadek do orzechów

29,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Stabilne zamocowanie kasztanów podczas wiercenia dziur
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
  • Z pomysłami prac ręcznych i 2 wiertłami o różnej wielkości

Wiertło do kasztanów i dziadek do orzechów

Jesień to najlepszy czas na prace ręczne! Kiedy w parkach i lasach na ziemi czeka mnóstwo kasztanów, rozkwita wyobraźnia małych i dużych przyjaciół robótek ręcznych. Wiertło do kasztanów sprawi, że konstruowanie postaci z kasztanów nabierze zupełnie innego wymiaru. Kasztany można stabilnie unieruchomić podczas wiercenia dziur, dzięki czemu wywiercisz precyzyjne otwory, bez ryzyka ześlizgnięcia się wiertła po gładkiej powierzchni.

Dziadek do orzechów
Wiertło posiada antypoślizgowe silikonowe stopki, dzięki czemu jest bezpieczne i stabilne. Można go używać również jako dziadka do orzechów.

Kolor:
Obudowa w kolorze naturalnym
Uchwyt liliowy

Materiał:
Drewno bukowe, posiadające certyfikat FSC®
Metal

Wymiary:
Obudowa: szer. x wys. x gł. ok. 8,5 x 5 x 12,5 cm
Długość dużego wiertła ok. 12 cm, Ø ok. 3,5 mm
Długość małego wiertła ok. 9 cm, Ø ok. 2 mm

Wskazówki:
Nadaje się do mniejszych rodzajów orzechów i orzechów włoskich
Nie nadaje się do orzechów bardzo twardych, na przykład orzechów brazylijskich

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73020

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.