Schließen
Wieniec dekoracyjny LED
Wyprzedany

Wieniec dekoracyjny LED

149,99 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Z funkcją wyłączania po upływie określonego czasu: automatyczne wyłączanie po ok. 6 godzinach, ponowne włączanie po ok. 18 godzinach
 • Z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego stylizowanego na jodłowe gałązki
 • Z czerwoną wstążką i ok. 48 diodami LED świecącymi ciepłym białym światłem
 • Do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz

Wieniec dekoracyjny LED

Czy w pomieszczeniach, czy na zewnątrz, na drzwiach wejściowych lub jako wieniec adwentowy – ten wieniec dekoracyjny z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego stylizowanego na jodłowe gałązki, z czerwoną wstążką i około 48 świecącymi ciepłym białym światłem diodami LED sprawi, że w Twoim domu zapanuje nastrojowa, świąteczna atmosfera. Zasilanie na baterie – czas świecenia z jednym zestawem baterii wynosi około 100 godzin. Wyłącznik/włącznik z tyłu.

Dekoracja świąteczna z funkcją wyłączania po upływie określonego czasu
Zintegrowana funkcja wyłączania dekoracji po upływie określonego czasu: automatyczne wyłączanie po około sześciu godzinach, ponowne włączanie po około 18 godzinach. W ten sposób w udekorowanym świątecznie domu nastrojowe, energooszczędne oświetlenie będzie automatycznie włączać się zawsze o tej samej porze dnia.

Kolor:
Wieniec zielony
Wstążka czerwona

Wymiary:
Ø ok. 40 cm
Długość całkowita każdej wstążki ok. 60 cm

Wyposażenie:
Z 3 bateriami (typu LR06) i instrukcją obsługi

Wskazówki:
Do użytku na zewnątrz i w pomieszczeniach
Odporna na przypadkowe zachlapanie wodą

Zalety technologii LED

 • Niskie zużycie energii dzięki ograniczonemu wytwarzaniu ciepła
 • Wytrzymałość

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73149

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.