Schließen
Walizka na kółkach
Wyprzedany

Walizka na kółkach

259,95 zł

129,95 zł

-50% - Oszczędzasz 130,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • O trójwymiarowym kształcie Dartha Vadera
  • Wszyty dookoła dwusuwakowy zamek błyskawiczny
  • Świecące kółka

Walizka na kółkach

Walizka szybko zdradza cel podróży, a mianowicie na ciemną stronę mocy! Walizka na kółkach o trójwymiarowym kształcie Dartha Vadera posiada komorę główną z wszytym dookoła praktycznym dwusuwakowym zamkiem błyskawicznym dla wygodnego dostępu do jej zawartości. Teleskopowa rączka jest blokowana. Uchwyt na górze walizki ułatwia przenoszenie. A czymże byłyby "Gwiezdne wojny" bez efektów świetlnych? Kółka walizki świecą w ruchu.

Materiał:
Materiał zewnętrzny 100% EVA.
Podszewka 100% poliester.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. wewnątrz ok. 39 x 40 x 13 cm.
Szer. x wys. x gł. na zewnątrz ok. 40 x 41 x 20 cm.

Pojemność:
Ok. 20 l.

Waga:
Ok. 2 kg.

Jakość

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66131

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.