Schließen

Wałek do masażu

89,95 zł

55,99 zł

-37% - Oszczędzasz 33,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-27 - 2017-01-30
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do łatwego samodzielnego masażu tkanki łącznej i mięśni głębokich
  • Idealny do rozgrzewki przed i do regeneracji po uprawianiu sportu
  • Z plakatem z ćwiczeniami – z licznymi sposobami zastosowania w pozycji leżącej i stojącej
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Wałek do masażu

Ten wałek do masażu idealnie nadaje się do rozgrzewki przed i do regeneracji po uprawianiu sportu. Aby się rozgrzać możesz wykonywać proste ćwiczenia w pozycji leżącej lub stojącej. Zapobiega skurczom mięśni ud i szczególnie dobrze nadaje się do ćwiczeń na podłodze, oraz do wzmacniania oraz rozluźniania muskulatury partii korpusu, w tym muskulatury górnej partii pleców.

Do masażu mięśni głębokich
Wałek umożliwia łatwy samodzielny masaż tkanki łącznej i mięśni głębokich po treningu. Z plakatem z ćwiczeniami – z licznymi sposobami zastosowania w pozycji leżącej i stojącej.

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Ø ok. 15 cm
Szerokość ok. 30 cm

Ciężar:
Ok. 165 g

Wyposażenie:
Z plakatem z ćwiczeniami

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72852

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-27 - 2017-01-30
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.