Schließen

Wałek do ciasta

59,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-12-16 - 2016-12-20
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z powłoką nieprzywierającą GREBLON® B1: zmniejsza przywieranie ciasta – łatwy do czyszczenia
  • Masywny, ze stali nierdzewnej – ułatwia wałkowanie ciasta na duże i drobne wypieki
Ilość:

Wałek do ciasta

Powłoka nieprzywierająca - zmniejsza przywieranie ciasta
Dzięki nieprzywierającej powłoce GREBLON® ten wykonany ze stali nierdzewnej masywny, nowoczesny wariant klasycznego wałka do ciasta sprawia, że wałkowanie ciasta staje się dziecinnie proste: powłoka zmniejsza przywieranie ciasta, przez co wałek jest łatwy do czyszczenia. Wałek nadaje się do wszystkich rodzajów ciasta, fondantu i marcepanu, jest odporny na działanie temperatur do +70° - idealne wyposażenie Twojej domowej, świątecznej piekarni.

Kolor:
Powłoka w kolorze złotym
Tworzywo sztuczne czerwone

Materiał:
Stal nierdzewna
Uchwyty z tworzywa sztucznego

Wymiary:
Długość całkowita ok. 45,5 cm, wałek ok. 25,5 cm
Ø ok. 6 cm

Ciężar:
600 g

Wskazówka:
Przecierać wilgotną ściereczką

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73136

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-12-16 - 2016-12-20
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.